Noored Roolis uus nimisponsor

Noored Roolis uus nimisponsor on Terminal Oil.2021 aastal liitus Noored Roolis sarjaga uus suurtoetaja - Terminal Oil. Koostöö algas antud aasta mais ning juuli kuus kasvas antud koostöö veelgi suuremaks. Terminal Oil asus toetama Noored Roolis projekti kui ametlik nimisponsor.

Noored Roolis on projekt, kus õpetatakse noori poisse ja tüdrukuid vanuses 8-15 autoga sõitma. Sarja eesmärk on tutvustada noortele ohutuid sõiduvõtteid, õiget turvavarustuse kasutamist ning anda noortele esmane võistluskogemus.

Terminal Oil on peresõbralik ettevõte, kelle väärtused ning eesmärgid ühtivad meie vaatega,” kommenteeris Noored Roolis juhatuse liige Sven Oras. “Näeme, et koostöö Terminal Oiliga annab suure potentsiaali nii Noored Roolis sarjale kui ka noortele võistlejatele edasiseks arenguks autospordi maailmas,” lisas Noored Roolis juhatuse liige Kristo Aroella.

Noored Roolis sarja eesmärgiks on teha võistluspäevad võimalikult peresõbralikuks, et lapsed saaksid tulla koos peredega ja veeta üks mõnus päev pere seltsis nautides erinevaid tegevusi.

Noored Roolis 3. etapp leiab aset 1.08.2021 Kehala Ring. Registreerida saab www.autosport.ee kodulehel: http://autosport.ee/rk/index.php?page=28&race_id=611&. Oodatud on kõik noored poisid ja tüdrukud vanuses 8-15.

Noored Roolis juhatuse liikmed:Sven Oras+372 5553 2721 Kristo Aroella+372 5697 2037